ASYMMETRY Projektas – Kolaboracija su tapytoju – ROD MAJOR

aSymmetry projektas siekia sugretinti riedlenčių ir meno pasaulius.

Su manimi susisiekė Dan Manchee ir paklausė ar norėčiau dalyvauti aSymmetry projekte. Jis papasakojo plačiau apie idėją ir žmones, kurie taip pat dalyvauja. Tokie riedlentininkai kaip: Spencer Hamilton, John Rattray, Peter Smolik, Stu Graham jau sutiko dalyvauti projekte. Pasijutau labai pagerbtas ir su malonumu sutikau.

Pirmas žingsnis buvo išsirinkti norimą lentą ir formą. Aš dažniausiai riedu 8×32 lentomis, bet jie turėjo didelį įvairių formų pasirinkimą, tad pagalvojau ‘kodėl gi nepabandžius ką nors neįprasta!’. Pasirinkau porą netradicinių lentų su trumpu galu, keistu viduriu ( atrodė lyg kažkas atsikando lentos) ir smailiu priekiu.

Buvau supažindintas su tapytoju Rod Major. Rod yra anglų likmės peizažo tapytojas, kuris tapo lauke priešais pasirinktą objektą. Po to kai Rod gavo mano pasirinktas lentas, jis paklausė ar turiu galvoje mėgstamą peizažą, kurį jis galėtų nutapyti. ‘One tree hill in south London’ atsakiau nedvejodamas. Pasirinkau tą vietą, nes tuo metu buvau apsistojęs pas draugus šalia ir vaizdas, kuris atsiveria užlipus ant „One Tree Hill” buvo nepakartojamas! Rod’ui patiko mano pasirinkta lokacija ir jis nuvyko ten tapyti.

Tapytojas naudojo aliejinius dažus. Tuo metu kai lentos išdžiuvo aš jau buvau grįžęs į Lietuvą. Kai išpakavau siuntinį mane apėmė nostalgijos jausmas, užplūdo daug smagių prisiminimų. Buvau labai patenkintas rezultatu.
Dabar atėjo metas užsisukti lentą ir pasilinksminti!

 

 

Labiausiai įsiminė kai bandžiau atlikti triuką ant medžio miške. Kartu su Arti išėjom į mišką nežinodami ko tikėtis… Po geros valandos ieškojimo aptikome šį medį, kuris pasirodė tinkamas. Pasidėjau kelias lentas nuvažiavimui, kurias radau šalimais esančiame apleistame name ir atlikau ‘Drop In’.

Po paskutinės fotosesijos išsiunčiau lentas atgal į Kanadą, kur nuotraukos kartu su lenta bus eksponuojamos parodoje kartu su kitais aSymmetry projekto dalyviais. Kiekviena kolaboracija yra unikali ir kiekvienas brūkšnys ant lentos turi savo istoriją! Visada maniau, kad riedlentės yra meno forma ir šis projektas yra geras to pavizdys.

Norėčiau padėkoti Dan Manchee už šią galimybę, Rod Major už nuostabius meno kūrinius ir ARTI už fotografijas.

AJ