Fotografai – Ukrainai

Palaikau ir prisidedu prie Lithuanian Photographers Association / photography.lt renginio, kurio metu visos gautos lėšos bus paaukotos Blue / Yellow for Ukraine, Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross.

Lietuvos fotomenininkų sąjunga, reaguodama į Rusijos federacijos pradėtą karą Ukrainoje, smerkia smurtinius veiksmus kitos valstybės teritorijoje bei visomis išgalėmis siekia prisidėti prie ukrainiečių pasipriešinimo. Solidarizuodamiesi su Ukraina fotomenininkai kaip organizacija ir asmeniškai įvairiais būdais remia šalies kovotojus, o taip pat kviečia prisidėti ir visus neabejingus Lietuvos piliečius.

Kovo 4 d. (penktadienį) nuo 16 val. Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4 (įėjimas iš Rotušės a.)) vyks fotomenininkų paaukotų darbų bei publikacijų pardavimas. Visos surinktos lėšos bus pervestos organizacijoms Mėlyna ir Geltona, Raudonasis Kryžius. Tad jei vis pasvajoji apie orginalų fotografo darbą savo namų interjere, šiandien pats laikas įsigyti! Tarp parduodamų darbų – Lietuvos fotografijos legendos Antano Sutkaus, šių metų Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Remigijaus Treigio fotografijos, Lietuvoje gyvenančio ir kuriančio ukrainiečio Valentyn Odnoviun publikacijos bei daugelio kitų Lietuvos fotografijos klasikų, jaunosios kartos autorių riboto tiražo ar vienetinių darbų.

Fotografijų pristatymas vyks kovo 4 d. (penktadienį) 16 val., darbus bus galima įsigyti nuo 16 iki 18 val. arba šeštadienį nuo 12 iki 16 val.

Už fotografijas galima atsiskaityti ir pačiam asmeniškai padarius pavedimą organizacijai „Mėlyna ir Geltona“ bei pateikus bankinio pavedimo patvirtinimą.

 

Jei svarstėte įsigyti mano darbų tai puiki galimybė tai padaryti ir tuo pačiu drauge paremtume tuos, kuriem to dabar žūtbūt reikia!

Detalesnė renginio informacija nuorodoje.

Mano paaukoti darbai, rezervuoti galite jau dabar!

1. Miglotas Vilnius – 37×56, 2/20 – 149 eur.
2. Skraidantis bokštas – 26×36, 4/30 – 79 eur.
3. Šviesos kurjeris – 26×36, 4/30 – 79 eur.