IMAGINATION – SKATEBOARDING MOTIVATION – 2017 – GYTIS BLIUVAS

Kiek tik save atsimenu, visuomet buvau svajoklis. Sėdėdamas klasės gale, rašydavau triukus į užrašų knygutes, įsivaizduodavau kaip juos atlieku mintyse, vėliau valandų valandas juos bandydavau, dienas, kartais savaites, bet vis nesėkmingai. Nenustojau savimi tikėti po kiek laiko tai įvyko, mano mintys pradėjo materealzuotis! Suvokiau, kad gebėjimas vizualizuoti ir aiškiai matyti savo tikslą mintyse yra didelė sėkmės dalis. Tada pagalvojau, kodėl gi nepabandžius tai ko dar niekas nėra padaręs? Ir žinote ką? Man pavyko!

Tai ir buvo pagrindinė šio video mintis, kad kiekvienas iš mūsų yra pajėgus tai padaryti! Viskas ko reikia, tai aiškiai matyti savo tikslą mintyse ir imtis veiksmų. Tai gali šiek tiek užtrukti, bet jei nepasiduosite, pasieksite betkokį užsibrėžtą tikslą! Savo pagrindiniu herojumi pasirinkau talentingiausia riedlentininką, kurį pažįstu ir ilgametį draugą – Gytį Bliuvą. Jo talentas pranoksta viską ką iki šiol buvau matęs.

Tikiuosi jums patiks šis video ir jūs panaudosi šį metodą savo kasdieniniame gyvenime, nesvarbu kokia veikla užsiimate, kiekvienas iš mūsų gali tai panaudoti ir daug ką pasiekti.

Nenustokite svajoti,

AJ