Pasirodė naujas žurnalo „Vyzdys“ numeris

 

Neseniai pasirodžiusiame fotografijos žurnale ,,Vyzdys” (2018 Nr.112). su rubrika ,,Klasikinės ir šiandienos Lietuvos fotografijos kūrėjų sąšauka” žurnale pristatoma įvairių kartų fotografų kūryba. Pristatoma Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) atidaryta  Antano Sutkaus retrospektyvinė paroda ,,Kosmos”. Iki šiol mus jaudina ryškiausias šio menininko darbas – ciklas ,,Lietuvos žmonės”, kurį fotografas kūrė nuo 6 – ojo dešimtmečio pabaigos.

Žurnalas skiria dėmesį ir jaunųjų autorių kūrybai, kuri šiandien pirmiausia pasklinda internetineje erdvėje, instagramose ir tik vėliau įžengia į parodų sales.

Lietuvos fotomenininkų sąjungos „Prospekto” galerijoje šiemet įvyko paroda – konkursas „Debiutas” (kuratorė Vilma Samulionytė). Iš vienuolikos finalistų, kurių dauguma – užsienio svečiai, žurnalas supažindina su atstovais iš Lietuvos: Emilija Petrauskiene, Gabriele Vingraite ir Artūru Jendovickiu.

Trumpame interviu atskleidžiu šiek tiek daugiau detalių apie savo tęstini fotografijos projektą „Privatus miesto peizažas”. Išbaigtą projektą planuoju pristatyti 2019 metų spalį. Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir apie parodos atidarymą sužinokite pirmieji!

Žurnalą „Vyzdys” galite įsigyti Prospekto galerijoje (Gedimino pr. 43) ir kitose prekybos vietos.